LEGNICA, ul. NMP 18

Sport

dla niemowląt

od 4. m-ca życia

Niemowlaki w Krainie Dźwięków

Painting

dla dzieci

od 18. m-ca do 4 lat

Szkraby i Muzyka

Toys

dla dzieci

w wieku 4-6 lat

Cudowny Świat Muzyki

Books

dla dzieci od 8. roku życia,

młodzieży i dorosłych

Programy instrumentalne

GITARA KLASYCZNA PDF Drukuj Email

GITARA KLASYCZNA

... oferuje wszystkim chcącym nauczyć się grać na gitarze klasycznej (ew. akustycznej), muzykę od Bacha do Beatlesów. Program ten umożliwia naukę gry, w oparciu o szeroki, specjalnie dostosowany repertur solowym i zespołowy. Integralną częścią kursu jest także kształcenie słuchu muzycznego, rozwój umiejętności improwaizacji oraz nauka akompaniamentu do śpiewanych piosenek.

Pozostałe informacje znajdują się w prospekcie.

Uczestnicy zajęć
Dzieci od 10. roku życia, młodzież i dorośli

Materiały
Podręczniki z CD (1-4)

Czas trwania kursu
3-4 lata